Simplex do obsługi Bitcoin SV na swojej platformie

Simplex, platforma, która uważa się za „największą infrastrukturę fiat dla walut cyfrowych na świecie“, ujawnił, że obecnie obsługuje Bitcoin SV, zgodnie z komunikatem prasowym grupy.

„Simplex umożliwia handlowcom na całym świecie przyjmowanie różnych metod płatności za zakup aktywów cyfrowych, w tym kart kredytowych i debetowych Visa i Mastercard. Z ponad 150 giełdami partnerskimi, portfelami i bramkami, dodanie Bitcoin SV do pakietu produktów Simplex, rozszerzy dostęp BSV do jeszcze szerszej bazy użytkowników“, mówi komunikat prasowy grupy.

Współpracuje z wieloma giełdami, w tym między innymi Bitmart, Bithumb, BitMax i Bitfinex.

Zasadniczo, wiele różnych platform korzysta z BSV, ponieważ jest to bardziej skalowalna odpowiedź na Bitcoin. Simplex chce z tego skorzystać i zaoferować swoje wsparcie dla tego atutu.

Mówiąc w tej sprawie jest Jimmy Nguyen, prezes założyciel Bitcoin Association, który powiedział:

„Dodanie przez Simplex wsparcia Bitcoin SV oznacza kolejny kamień milowy na drodze do powszechnego przyjęcia BSV na całym świecie“. Dzięki Simplex i jego rozległej sieci partnerskiej, konsumentom z wielu obszarów geograficznych stało się po prostu znacznie łatwiej nabyć BSV za pomocą karty płatniczej. Co więcej, jako licencjonowana instytucja finansowa w Unii Europejskiej, Simplex wprowadza podejście zgodne z przepisami, którego oczekujemy od Bitcoin Association, ponieważ pracujemy nad budowaniem biznesu z Bitcoin SV w sposób zgodny z prawem“.